ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕСІЛЛЯ

Ресторан DELUXE HOTEL “KUPAVA” – ідеальний банкет-ресторан для проведення весілля, ювілеїв та інших урочистостей. Ми розмістимо гостей з максимальним комфортом і нагодуємо від душі.

У ресторані достатньо місця не тільки для приємних застільних бесід. Майданчик для запальних танців, веселих ігор та виступів вмістить всіх бажаючих. А зручні меблі немов створена для відпочинку після численних конкурсів і активних танцювальних па.

Смачно і красиво нагодувати всіх гостей теж не проблема. Ви можете скласти власне банкетне меню з безлічі вишуканих страв ресторану. Для сервіровки столів використовується чудовий посуд від відомих європейських виробників, а шикарна подача страв здивує всіх присутніх. Банкети повністю обслуговуються офіціантами на найвищому рівні.

Використовуючи ресторан комплексу DELUXE HOTEL “KUPAVA”, ви можете не турбуватися про своїх численних друзів і рідних, оскільки до ваших послуг чудові номери нашого готелю. А молодятам для першої незабутньою шлюбної ночі ми з радістю підготуємо розкішні апартаменти.

МЕНЮ
КОНТАКТИ
Share This