Замовте свій довгоочікуваний

Банкет та Корпоратив
Хочу замовити бенкет

Святкуйте з українською душею та гостинністю у «Купаві»

Давно з колегами обираєте ресторан для корпоративу, який запам’ятається на все життя? Чи думаєте, де святкувати свій день народження? Може, хочете зробити сюрприз-вечірку для друга або подруги?

Ми знаємо, що для вас важливі і місце, і кухня, і щоб заклад був в межах міста. До ресторану «Купава» — 25 хв від Оперного театру. У нас є 5 оригінальних локацій та літня тераса. Ви можете попередньо оцінити наші зали, а далі обрати найкомфортніший варіант для вашої компанії. Тим паче, що кожен розрахований на різну кількість осіб. А якщо вам більше до вподоби тераси — без проблем. Можете влаштувати святкування навіть у холодний період на закритій терасі із мангалом. А для затишних атмосферних розмов у нас є лобі-бар.

А що ж кухня? Ми оновили меню у «Купаві» — тепер здивуємо навіть наших постійних гостей. Ваші серденька застукають швидше, коли ви скуштуєте вишукані смаколики української, європейської та італійської кухонь у стилі ф’южн. А для веселого настрою і легкого вечора почастуємо вас наливками власного виробництва. Кожна зроблена по-різному і має особливий аромат. Медовуха, кминівка, хрінівка, малинівка — а яку обрали б ви? Та що тут думати — обов’язково спробуйте, щоб зрозуміти, яка більше вам до вподоби.

А який бенкет без живої музики? Не хвилюйтеся, бо наші музики заграють для вас так, аби ви відпочили душею і натанцювалися досхочу. У якому б залі не було ваше святкування — музику добре чути всюди.

Чому вигідно святкувати бенкети та корпоративи у Львові в ресторані «Купава»?

  • Є різні зали та тераси на вибір для різної кількості людей.
  • Ф’южн-страви української кухні та наливки власного виробництва.
  • Підберемо меню зі страв європейської та української кухні спеціально під ваш захід з допомогою адміністратора
  • Безкоштовна жива музика в ресторані.
  • Спа-процедури у готелі «Купава»: фінська сауна, лазня, басейн.
  • Після посиденьок можете заночувати у номері готелю
  • Поруч є безкоштовна парковка та станція для зарядки електромобілів.

Бронювання