Святкування в готелі

КУПАВА
Хочу замовити бенкет

Влаштуйте святковий день у ресторані «Купава»

Ми знаємо, що кожного разу перед святковою подією ви стикаєтеся зі складним вибором: в якому ж ресторані чи кафе це дійство організувати? Тим паче, що у Львові їх так багато. Хочете спростити собі цей вибір? Тоді читайте далі про переваги святкування у «Купаві». Якщо ми вас переконаємо, то очікуємо на ваш дзвінок зі словами «хочу бенкет у Купаві».

Влаштуємо корпоратив

Ваші колеги уже кілька днів обговорюють корпоративний вечір, але ніхто так і не запропонував закладу, який до душі кожному? Запропонуйте їм відпочити у «Купаві». Якщо ви хочете посидіти тихо невеликою компанією до 10 осіб, то vip-зал «Пивниця» — те, що треба. Яскравий інтер’єр у народному стилі стане приємною несподіванкою після офісних стін та звичної робочої атмосфери. А духмяна наливка власного виробництва зігріє не тільки зсередини, а розслабить втомлених від роботи колег. Можна навіть і трішки попліткувати про все, що накипіло. А от для великої компанії у нас є бенкетний vip-зал «Етношик» або тераса.

Та і гучне весілля для нас — не проблема

Ми розуміємо, що для молодят вибір бездоганного ресторану для весілля — це справжні тортури. Та ще й всі навколо обсідають зі своїми порадами, а ви губитесь у розмаїтті закладів. Персонал ресторану «Купава» уже не раз брав на себе таку відповідальну місію, тому за організацію розкішного весільного бенкету ви можете бути спокійні. Передусім радимо прийти та поспілкуватися особисто з адміністратором, оцінити різні зали, які ми пропонуємо для таких подій, та поговорити про меню. Ми розповімо вам секрети та нюанси зі свого досвіду та допоможемо влаштувати таке весілля, що ваші гості не захочуть їхати додому.

Знаємо, чим здивувати і маленьких гостей.

Так, дітлахи є особливо вибагливими. Та ми не боїмось організувати для них дні народження, бо вміємо дарувати їм свою турботу та любов. Ми підготувалися до організації таких свят: маємо комфортну територію для розваг малечі та затишні зал або терасу для батьківських посиденьок. Приходьте до нас у ресторан. Адміністратор вам розкаже детальніше про святкування дитячий свят, ознайомить з дитячим меню та нашими бонусами.

Влаштуємо корпоратив

Відірвіться весело з колегами та забудьте про роботу на цей вечір  

Детальніше

весілля

Ваші гості будуть ситі та задоволені, а вечір пролетить на одному подиху

Детальніше

дітячі свята

Діти будуть настільки щасливі, що не захочуть йти додому

Детальніше

Бронювання