Зайнятися організацією свята – це досить клопітка та відповідальна справа. Адже потрібно докласти максимум зусиль і не завжди на виході отримаємо те, про що мріяли. Брак досвіду може зіграти із нами злий жарт. Тому організацію будь-якого святкування варто довірити професійним, досвіченим та креативним. Наш багаторічний досвід підтверджується позитивними відгуками клієнтів та незабутніми враженнями безпосередніх учасників святкувань. Весілля, хрестини, дитячі свята, корпоративи, випускні вечори, дівич-вечори чи хлопчачі вечірки – ми забезпечимо проведення незабутнього свята креативно, стильно та яскраво. Орієнтуючись на сучасний ринок ми пропонуємо інноваційні рішення та  розробляємо індивідуальні сценарії шоу із врахуваннями побажань замовника у рамках бюджету банкету. 

Зручне розташування нашого комплексу дозволяє без проблем гостям дістатися потрібної локації після святкувань, а наявність готельних номерів забезпечує проведення спокійної ночі після пишного гуляння. У Вашому розпорядженні ресторан на більш ніж 100 місць, затишний бар, конфенц-зал, літня тераса та готельні номери. Також ми пропонуємо вишуканий музичний супровід, послуги ведучих, аніматорів, ді-джеїв та святкового оформлення залу. І, звичайно, великим бонусом для Вашого святкування буде смачна та ароматна європейська кухня нашого ресторану. Вона не залишить байдужим нікого і сподобається навіть найвибагливішому гурману. Вартість святкування визначається в залежності від кількості запрошених гостей, дня проведення банкету, особливих побажень замовника.

Найважливіше для нашої команди – втілити побажання та мрії клієнта в реальність. А зважаючи на наш багаторічний досвід та захоплені відгуки замовників ми зробимо це найкраще.

www.kupavahotel.com