ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕСІЛЛЯ

Ресторан DELUXE HOTEL “KUPAVA” – ідеальний банкет-ресторан для проведення весілля, ювілеїв та інших урочистостей. Ми розмістимо гостей з максимальним комфортом і нагодуємо від душі.

У ресторані достатньо місця не тільки для приємних застільних бесід. Майданчик для запальних танців, веселих ігор та виступів вмістить всіх бажаючих. А зручні меблі немов створена для відпочинку після численних конкурсів і активних танцювальних па.

Смачно і красиво нагодувати всіх гостей теж не проблема. Ви можете скласти власне банкетне меню з безлічі вишуканих страв ресторану. Для сервіровки столів використовується чудовий посуд від відомих європейських виробників, а шикарна подача страв здивує всіх присутніх. Банкети повністю обслуговуються офіціантами на найвищому рівні.

Використовуючи ресторан комплексу DELUXE HOTEL “KUPAVA”, ви можете не турбуватися про своїх численних друзів і рідних, оскільки до ваших послуг чудові номери нашого готелю. А молодятам для першої незабутньою шлюбної ночі ми з радістю підготуємо розкішні апартаменти.

ВЕСІЛЬНИЙ РЕСТОРАН У ЛЬВОВІ В ДЕЛЮКС-ГОТЕЛІ “КУПАВА”

Вибір банкетної зали для весілля є надзвичайно важливим та відповідальним етапом у підготовці весілля. Обираючи весільний ресторан, варто звернути увагу на багато факторів: розміщення та рівень закладу, наявність парковки, дизайн інтер’єру, меню та ціни, якість обслуговування та наявність живої музики. Усім цим вимогам відповідає ресторан “Купава”, де окрім банкетних залів на першому поверсі на 22 особи і на 28 осіб, та на другому поверсі на 42 особи ще й наявна тераса розрахована на 26 осіб та літня тераса на 70 осіб. Актуальною на час весілля для нареченого буде схованка від тещі (пивниця), де одночасно може затаїтися до 10 гостей.

Скористатися терасою не зможете у зимовий період, адже у цей час вона не працює. У ресторані лунає жива музика і насолодитися грою маестро з четверга до неділі із 19 до 22 години може кожен охочий. Також скористатися послугами музикантів можна і на весіллі. Наші зали комфортабельно вмебльовані, оснащені сучасними системами кондиціонування та якісним освітленням.  А вишукані страви української та європейської кухні не залишать байдужими нікого.

ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕСІЛЛЯ В БАНКЕТНОМУ ЗАЛІ

При організації весілля у банкетному залі варто заздалегідь узгодити із адміністратором не лише меню для забави, але і його вартість у розрахунку на одного гостя, можливість доставки своїх алкогольних напоїв, фруктів чи солодощів, можливість використання свічок, феєрверків чи запуску кульок або ліхтариків. Обираючи ресторан для весілля у Львові, зверніть увагу, чи достатня площа приміщення для такої кількості гостей, які будуть на Вашому банкеті, чи буде достатньо місця для проведення конкурсів та чи якісний і зручний танцпол.

Ресторан у делюкс готелі “Купава” стане ідеальним місцем для організації та проведення фуршетів, банкетів, весільних забав та днів народжень. Вартість наших послуг буде для Вас приємною несподіванкою, а якісно організоване весілля – незабутньою миттю Вашого життя, адже для такої оказії варто обирати найкраще.

www.kupavahotel.com