ВІДПОЧИНОК ДЛЯ ДІТЕЙ

Справжнє дитинство немислиме без радісних і яскравих подій. До таких подій можна віднести дитячі свята, організацією яких сьогодні займаються багато фірм і приватні особи. І, звичайно, в першу чергу на дитячому святі повинно бути веселощі і гарний настрій.

Дні народження — це щасливий час в житті кожного з нас. Але особливо важливий цей день для дитини. Для неї — це свято радості, веселощів, моря добрих слів, чудових подарунків і щасливих спогадів! Кожна дитина з нетерпінням і хвилюванням чекає свого Дня народження. В її планах — запросити на свято своїх найкращих друзів, погратися з ними, весело провести час, зробити якомога цікавішим перебування гостей.

Для того, щоб це свято надовго збереглось у пам’яті дитини, залишило тільки самі радісні спогади, — зробіть свято для дитини і всіх гостей яскравим, цікавим і оригінальним.

ЯКИМ МАЄ БУТИ ДИТЯЧЕ СВЯТО?

Чи замислювалися ви коли небудь, що таке справжнє дитяче свято? Звичайно, це ошатні гості і безліч подарунків? Чи не сперечаємося, без них нам не обійтися, адже це гарний настрій, позитивні емоції і головне — несподівані сюрпризи від близьких вам людей! Але не завжди діти, що прийшли на свято, добре знайомі один з одним. І тут починається поганий настрій у дітей, а дорослим зовсім немає часу відпочити і поспілкуватися з близькими друзями… Атмосфера в ресторані починає нагадувати далеко не святкову. Тому, гарне свято — організоване свято, а якщо воно дитячий — то це подвійно! І тут виникає питання: де ж замовити дитяче свято? Дитяче свято у Львові сміливо замовляйте, просто зателефонувавши нам за телефоном +38 (067) 238 35 36.

 

ЩО ВХОДИТЬ В ОРГАНІЗАЦІЮ ДИТЯЧОГО СВЯТА?

Якісно організоване свято для дітлахів — це казкова атмосфера, антураж, стиль свята, професійні аніматори, клоуни, організатори дитячого дозвілля, красиві костюми і ваші діти, які незалежно від віку повірять в казку і буду ще довго збирати враження від такого свята. Адже діти не лукавлять — вони тягнуться до всього гарного і справжнього. А вам, дорогі дорослі, залишиться чудово відпочивати в компанії своїх друзів і спостерігати за радісними посмішками ваших чад!

«Ми не казкарі, ми тільки вчимося …», а вчимося, постійно вивчаючи психологію сучасних дітей, це і допомагає відчувати різну дитячу аудиторію, адже взаємодія «актор-дитина» — це головне в цьому гармонійному святі!

Найголовніше, для нас не існує «маленьких свят», ми з теплотою і любов’ю ставимося до будь-якого проведеного нами свята. Для нас організація дитячого свята, будь це приватна день народження або велике масове виробництво, це відпрацьований професіоналізм і розуміння. Наші аніматори завжди прийдуть на допомогу з «великим мішком» позитиву і посмішок!

Наш творчий колектив не забув і про дітей, які вже виросли — це наші дорослі! Як часто на святі крім ведучого не вистачає яскравих героїв, які зустрічають гостей, заряджають гарним настроєм у самого входу. Для вас ми пропонуємо саму душевну, костюмовану анімацію на вашому святі, корпоративі, пікніку і ін.

Команда готельно-ресторанного комплексу “КУПАВА” дарує вам не просто подарунки, а незабутні моменти казкового дії. Ми займаємося не просто організацією дитячих свят у Львові, а гармонійно об’єднуємо і втілюємо в дійсність всі дитячі фантазії!

 

ЩО МИ МОЖЕМО ЗАПРОПОНУВАТИ ДЛЯ ДИТЯЧОГО СВЯТА У ЛЬВОВІ?

На дитячі свята у Львові, дні народження ми розробили інтерактивні тематичні програми з улюбленими героями і персонажами, складені з урахуванням вікових особливостей дітей. Клоуни розважать ваших дітей, зроблять свято яскравим і незабутнім! А також пропонуємо повний спектр послуг, які прикрасять і доповнять ваше свято. Якщо ви вирішили провести дитячий день народження  або весілля у Львові, то вам, звичайно, варто звернутися до нас. У нас працюють досвідчені аніматори та професійні актори.

Ми з особливою турботою і любов’ю підходимо до проведення дитячого дня народження. Тому що це самий довгоочікуваний день в житті дитини. Дуже важливо, щоб запрошені артисти, клоуни, казкові персонажі не розчарували, не злякали, а заслужили прихильність і довіру дітей. Наші клоуни на дитячому дні народження у Львові знайдуть підхід до кожної дитини, створять святкову атмосферу, наповнену любов’ю і теплом.

 

www.kupavahotel.com