"Пивниця"

“Пивниця”

Це vip-зал ресторану «Купава», який оформлений в оригінальному українському дизайні. Усі деталі для створення інтер’єру цього залу наша команда привезла з гірних експедицій у Карпатах. Тому тут панує дух справжньої української хати та автентичних традицій. Життєві розмови у такій атмосфері можуть затягнутися до ранку, особливо коли ви давно не бачились і хочеться обговорити все на світі.

Якщо ви зібралися компанією до 10 людей і хочете спокійно поспілкуватися, то vip-зал «Пивниця» для вас ідеальний варіант. Також рекомендуємо це місце для тих, кого втомлює шум. Тут ви можете закритися від інших гостей із загального залу ресторану.

Може, ви хочете влаштувати романтичний вечір для коханої людини? Зателефонуйте — ми забронюємо зал «Пивниця» тільки для двох. Або якщо вас втомила сімейна метушня — лишайте дітей на бабусь чи нянь та виділіть нарешті час, щоб побути наодинці. Шеф приготує для вас страви української або європейської кухонь, до яких підійде келих терпкого вина. Вас тут ніхто не потурбує, окрім офіціанта.

Забронювати столик