Лоббі-бар
Лоббі-бар

Лоббі-бар

Це тихий та затишний куточок в ресторані «Купава», де можна посидіти без метушні з друзями, помріяти на самоті чи провести ділову зустріч. Якщо ви хочете зробити собі ліниву перерву від напруженої роботи, то запрошуємо вас у лобі-бар на ситний обід та ковток енергійного еспресо. І нехай директор та палаючі дедлайни зачекають. А якщо ви забігли сюди на декілька хвилин, то не забудьте себе потішити смачним десертом.

Якщо ви гостюєте у готелі «Купава», то вранці вас тут виглядатимуть, щоб подати сніданок з любов’ю та турботою. Особливо круто, коли ви ліниво прокидаєтесь у своєму номері після запальних танців на корпоративі чи весіллі. Одягнулися, спустилися — і не потрібно хвилюватися «куди би то піти поїсти». Можете повільно почати свій день і насолодитися ранковою кавою або міцним чаєм.

У нас є ще одна особливість цієї зони ресторану. Лобі-бар — це спокійне місце лише у будні дні. Під час святкових подій тут запалюють музиканти практично так само, як на справжній сцені. Тому слідкуйте за анонсом наших подій та святкувань на сайті.

Забронювати столик