Тераса

Тераса

Для грандіозного бенкету чи весілля до 70 осіб пропонуємо вам місце на просторій терасі. Вона повністю закрита, тому можете запланувати свято для великої кількості гостей у «Купаві» навіть взимку. Якщо ви не хочете ставити багато столів, то ми можемо влаштувати фуршет.

Інтер’єр цього залу розроблений у приємних світлих тонах та з мінімалістичним дизайном. Тому якщо плануєте підготувати зал до весілля з особливим стилем, то наш персонал підкаже вам, як додати свої акценти за допомогою декору. Цей зал також ідеально підійде для святкування дитячих днів народження. Тим паче, що на терасі достатньо місця для активних ігор з аніматорами.

А ще тут комфортно проводити час навіть у будень. Коли немає бенкетів, тераса ресторану «Купава» працює у звичному режимі. Тому ви можете будь-коли забігти на чашку міцної кави. Або весело потеревенити з подругами після спа-процедур у нашому готелі. Поблизу тераси є дитячий майданчик та батут — що дуже зручно для гостей, які завітали у ресторан із непосидючими дітлахами.

Забронювати столик