Ресторан в готелі

КУПАВА

Оберіть своє улюблене місце
у ресторані «Купава»

Якщо ви хочете посидіти у затишній атмосфері за чашкою кави або з’їсти чогось смачненького, то лобі-бар — ваш тихий атмосферний куточок. Тут не грає гучна музика, тому ви можете вирішити свої важливі робочі справи, зробити кілька дзвінків або просто спокійно пообідати.

Для затишної вечері або душевних посиденьок з друзями пропонуємо вам забронювати будь-який столик ресторану на 1 чи 2 поверсі. А якщо ви хочете влаштувати мінібенкет або просто поспілкуватися, то для вас ідеальним буде закритий vip-зал «Пивниця», рекомендований на 8–10 осіб. Увечері тут можна влаштувати романтичну вечерю для коханої. Вас ніхто не потурбує, окрім вашого офіціанта. А для корпоративного бенкету чи дня народження у сімейному колі — зал «Етношик» (до 20 осіб).

Якщо ви обожнюєте тераси, то у нас їх аж дві. Одна з них підійде для великих святкувань до 70 гостей. А інша — працює навіть взимку і там є з мангал. Буде тепло і атмосферно. Можете замовити страви на вогні чи потішити себе новими авторськими страва української кухні у стилі ф’южн і випити вина.