КЕЙТЕРИНГ У ЛЬВОВІ ВІД ПРОФЕСІОНАЛІВ

Кейтеринг створить неповторну святкову атмосферу на виїзних заходах і подарує чудове настрій. Ми піклуємося про кожного гостя, а обслуговування проводимо з щирою любов’ю до справи. З нами як розкішний виїзний банкет, так і сімейний обід чи вечер`я пройдуть бездоганно і яскраво. У нас лише професійне кейтерингове обслуговування і організація заходів в у Львові. Телефонуйте до нашого менеджера, і ми створимо свято Вашої мрії.

Кейтеринг часто асоціюється з організацією свят, весіль та урочистостей. Але ця послуга не менш популярна і затребувана в сфері бізнесу: як невелике обслуговування ділових зустрічей і обідів в офісі, так і партнерські вечори, де все має бути «на рівні». Різні презентації, майстер-класи та конференції також рідко обходяться без кейтеринг-обслуговування.

ЯКІ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЄ ПОСЛУГА КЕЙТЕРИНГУ У ЛЬВОВІ?

  • організація харчування. Ми несемо повну відповідальність за якість їжі, рівень сервісу і своєчасне виконання домовленості;
  • складання меню, виходячи з ваших потреб, бюджету та концепції;
  • в разі необхідності допоможемо підібрати майданчик для заходу;
  • забезпечимо всім необхідним технологічним обладнанням, посудом, меблями;
  • замовлення заходів “під ключ” або ж можете вибрати тільки ті послуги, які вам необхідні окремо: доставка готових страв, оренда обладнання або тільки обслуговування торжества.

Кейтеринг значно заощадить Ваш час і сили. Ми втілимо всі Ваші ідеї в реальність.

Для проведення заходів, від сімейних і ділових до майстер-класів та приватних вечірок, ви можете використати один із наших ресторанів або літню терасу. Весь дизайн продуманий так, щоб створити атмосферу затишку і гостинності. А бездоганна європейська кухня доповнить картину.

Якщо ж Ви вирішили організувати захід самостійно, наша компанія готова допомогти і з цим завданням. Ми надаємо послуги оренди посуду і меблів, приготування закусок і готових страв. Оренда – це значна економія часу, адже не потрібно турбуватися про покупку і доставку всього необхідного обладнання, а також щодо бюджету. На нашому сайті наданий широкий асортимент, який задовольнить всі Ваші запити і допоможе провести будь-яке свято без зайвого клопоту.

КЕЙТЕРИНГ У ЛЬВОВІ ЗА ДОСТУПНОЮ ЦІНОЮ

Замовляючи будь-яку з послуг готельно-ресторанного комплексу “Купава”, Ви можете бути впевнені в бездоганній якості і висококласному сервісі. Наш досвід, власна технологічне обладнання, команда професіоналів допоможуть втілити в життя найсміливіші очікування від виїзного ресторанного обслуговування. “Купава” створює неповторну святкову атмосферу на заходах і дарує чудовий настрій. Ми піклуємося про кожного гостя, а обслуговування проводимо з щирою любов’ю до справи. З нами як розкішний виїзний банкет, так і сімейний обід чи вечеря пройдуть бездоганно і яскраво.

www.kupavahotel.com