Карантин – це не приємно, це стресово, це змінює ритм життя загалом та кожної людини окремо. Але треба шукати в усьому позитив, та й на відміну від наших прадідусів та прабабусь у нас є інтернет, а це можливість не тільки працювати дистанційно, а ще й навчатися та, навіть, подорожувати!

Львівський театр опери та балету онлайн

Не зважаючи на карантин ви зможете насолодитися оперою чи балетом театру за цим лінком.

Щоп’ятниці, суботи та неділі одна з вистав з репертуару театру буде доступна для перегляду впродовж доби.

Прогулятися по Шевченківському Гаю під час карантину вдасться віртуально, і хоч справжньої прогулянки це не замінить, зате краєвид буде згори, а також можна “дослідити” інші музеї України просто неба, не встаючи з дивану.

А якщо не встигли заглянути до відділу історичного музею, не страшно, якраз час увімкнути свою уяву та оглянути експозицію.

Крім того, інтерактивний онлайн-музей “Відвідай” – це унікальна можливість прогулятися музеями Львівщини з будь-якого куточку світу.

Для любителів музики Органний зал запустив трансляції концертів на своїх YouTube-каналі та сторінці Facebook. Всі концерти транслюватимуться без публіки.

А, театр ім. Леся Курбаса пропонує відеоверсії своїх вистав. Тут можна переглянути “Сни” за Федором Достоєвським, “Між двох сил” за Володимиром Винниченком, “Двір Генріха ІІІ” (друга дія), “Маруся Чурай” за Ліною Костенко та багато інших.

Театр “І люди, і ляльки” пропонує переглянути свою виставу “Божественна комедія… Анданте” онлайн.

Джерело: lviv.travel