Червень 2019

9.06   Львівський півмарафон

Львівський півмарафон – це подія міжнародного рівня, адже до львівян приєднаються бігуни з усього світу! Шукайте більше інформації та реєструйтесь на сайті LVIV HALF MARATHON!

14-16.06   Львів на Тарілці

Львів – ідеальне місто для гастрономічного туризму. Львів на Тарілці – ще одна подія присвячена кулінарії. Спробувати, навчитися, послухати та подивитись – все, що пов’язане, з їжею буде тут!

21.06   Свято музики у Львові

Без музики немає життя! У цей день вулички старого міста будуть наповнені звуками – професіоналів та аматорів, концерти у філармоніях, операх, музичних театрах, музика буде всюди! І буде безкоштовною.

21-23.06   Міжнародний фестиваль театрів ляльок “І люди, і ляльки”

Театр ляльок сьогодні – це не просто вистава для дітей. Саме це і хочуть донести організатори, представивши глядачам широкий спектр стилів, емоцій та напрямів. Локація – Львівський театр естрадних мініатюр “І люди, і ляльки”.

26-30.06   Leopolis Jazz Fest

Одна із найбільш очікуваних подій року у Львові! Безліч джазових виконавців з усього світу, десятки тисяч відвідувачів, Леополіс Джаз Фест знову збирає поціновувачів якісної музики з усього світу

Липень 2019

4.07-5.08   Місяць авторських читань

Культурні заходи у Львові вкрай різноманітні, проте місяць авторських читань все одно вирізняється з усіх – більше ніде у цьому році ви не зможете послухати стільки літератури в оригіналі з уст самого автора. Гості з Словаччини, Чехії, Польщі, Румунії та України подарують вам вечори, наповнені літературою.

12-14.07   Фестиваль “Ніч у Львові. Світлотворення”

Бачили фільм «Ніч у Музеї»? Експонати навряд чи оживуть, проте атмосфера у цю ніч у Львові така ж інтригуюча. Це не просто прогулянка львівськими музеями вночі – це набагато більше.

15.07-20.08   Органний фестиваль

Знову Львів, і знову музика. Багато музики! І багато органу. Обов’язково для відвідування усім поціновувачам.

27-28.07   Фестиваль вегетаріанської вуличної їжі “So Green Fest”

У Львові безліч гастрономічних подій, тому, звичайно, є й вегетаріанський фестиваль! Хто знає, можливо саме в ці дні ви закохаєтесь у вегетаріанську кухню?

Серпень, 2019

2-11.08   LvivMozArt

Усім поціновувачам класичної музики присвячується! Фестиваль охоплює близько 10 локацій у центральній частині Львова та більш ніж 60 виконавців. МоцАрт – щоб творити нову музичну історію.

9-11.08   CID International Congress on Dance Research

Подія цілком і повністю присвячена мистецтву танцю! Взяти учась може кожен бажаючий – розповісти про нові методики, показати власний стиль, відвідати воркшопи. Участь беруть професіонали з усього світу!

9-12.08   Міжнародний Фестиваль Українського Танцю та Культури

Де піти у Львові, якщо любиш танцювальні види мистецтва? Це – саме такий фестиваль. Танцювальні колективи зі всього світу розважатимуть гостей міста та львів’ян на центральних площах.