31 серпня

!Festrepublic

У Pop Corn є хороша традиція — закривати теплі дні вибуховими концертами. У минулому році Foals виступили в Києві 27 серпня і представили першу частину Everything Not Saved Will Be Lost.   Цього року Foals знову допоможуть провести літо гідно! Тільки замість столиці вони приїдуть на захід України. У місто красивих будинків, тісних вуличок і нескінченних дротів. А найголовніше — в місто, чий бойовий дух можна ототожнити з духом Foals.  

31 серпня, Львів, !FESTRepublic.  

До Львова Foals привезуть вже повний проект Everything Not Saved Will Be Lost, друга частина якого вийшла в жовтні 2019 року і нарешті зайняла перше місце у Великобританії.  
Як розповідали учасники гурту, вони написали настільки багато хороших пісень, що у них не піднялася рука викинути хоча б одну, тому було вирішено об’єднати їх в один великий проект з двома альбомами — різними за настроєм і звуком.  

Перша частина — більш грувіста і танцювальна, з бенгерамі для танцполів на кшталт Exits і In Degrees. Друга — м’язиста, агресивна і гітарна з потужними бойовиками, такими як The Runner і Black Bull.  
Такі різні музично, але при цьому мають одну загальну і важливу рису — закладений сенс. Foals хвилюють проблеми не тільки політичні проблеми своєї країни, але і масштабом ширше — клімат, маніпулювання думкою людей за допомогою соціальних мереж, глобалізація та інші, не менш важливі речі.  

Популярні артисти зазвичай залишаються за лаштунками та не висловлюють своєї думки з будь-якого приводу, але Foals — не боягузи. Вони не тільки популярний, але ще і відповідальний колектив, який може впливати на своїх фанатів не тільки піснями, а й діями.  
2019 й рік для Foals був вкрай успішний — солд-аут тури Європою та Америкою, два альбоми і номінація на Mercury Prize. 2020 й обіцяє підняти групу ще вище і Львів стане успішною частиною цього сходження. 

www.kupavahotel.com