20 - 22 лютого 2020 року

Арена Львів

Змінюй індустрію — формуй індустрію! Change industry – make industry!

 

Втретє на події зберуться провідні спеціалісти з різних країн світу та розглянуть актуальні питання, котрі постають сьогодні перед глобальним івент-ринком.

Форум Івент Індустрії 2020 – це маніфест івентора про те, що галузь прогресує та рухається швидкими темпами у майбутнє, прагнучи цивілізованих відносин та сучасних змін для кожного з її представників.
Людські цінності та якості мають стати основою розвитку подієвого ринку сьогодення, учасники котрого прагнуть до чесної та прозорої конкуренції за допомогою креативу та високого рівня надання послуг.
Сьогодні наша індустрія стоїть на порозі переходу на новий етап галузевої еволюції. Змінюючи свої цінності та граючи за правилами сучасного цивілізованого ринку, кожен з нас здійснить неоціненний внесок у формування оновленої івент-галузі майбутнього. Ми почуємо від кожного івентора, яким він бачить наступний крок потужного розвитку: якості послуг, налагодження операційних процесів, “екологічності” відносин між гравцями ринку, прозорості у тендерах та замовленнях, порядку у оплатах та податках, змін у особливих законах і правилах, а також державній допомозі нашій галузі. І найголовніше – ідентифікації івенту як незамінного продукту для людини та бізнесу.
Цьогоріч ледь не найбільше уваги буде приділено і клієнтам – замовникам івент-послуг. Оператори ринку подій повинні детально розібратись у потребах споживача та вислухати усі їх зауваження, пов’язані із отриманням послуг на нашому ринку, та неодмінно впровадити зміни та покращення у своїй роботі.