КУПАВА

Вихідні вашої мрії в готелі Купава

DELUXE HOTEL “KUPAVA” — готель-легенда, що знаходиться на території праслов’янського лісу у древньому місті Данила Галицького.

Це комплекс поєднань сучасності та етносу, де кожна деталь закінчує повну довершеність закладу. П`ятнадцять комфортабельних номерів, лоббі-бар, цілодобовий ресторан української та європейської кухні, тераса у стилі Loft, де Ви зможете скуштувати м’ясні страви на мангалі, а також Сауна.

КУПАВА

Готель

DELUXE HOTEL KUPAVA — це тринадцять комфортабельних номерів класу люкс, півлюкс та стандарт. В нас ви побачите зливання етносу стародавньої України та екстравагантність сучасності, що поєднуються з комфортом та затишком делюкс-готелю.

КУПАВА

Ресторан

Ресторан, що є невід’ємною частиною готелю, пропонує для наших гостей декілька залів, дизайн, яких є втілення української народної творчості. Усі деталі закладу автентичні і зібрані з експедицій з Карпат. Це комплекс поєднань сучасності та етносу, де кожна деталь закінчує повну довершеність DELUXE HOTEL “KUPAVA”.

КУПАВА

СПА

Сауна дуже сприятливо впливає на наш організм. Як приємно розслабитися в сауні після важко робочого дня або після психологічної напруги.
Під час відвідування сауни Ви оздоровлюєте своє тіло. Виводяться шлаки з організму, шкіра очищається, знімається напругу.
Для Вас завжди працює фінська сауна та російська баня. Але яка баня без банщика, якого Ви маєте можливість замовити у нас.

Чекаємо на Вас!

Готельний комплекс розташований у затишному куточку старого Львова, де завжди можна відпочити від метушливих вулиць міста чи провести ділову зустріч.

Ресторан DELUXE HOTEL “KUPAVA” залишить багато вражень! Поєднання не поєднаного дозволило стати родзинкою у славетному місці.
«Схованка від тещі», «Кошара», «Дровітня»?!
А про це Вам розповість DELUXE HOTEL “KUPAVA”.

 

www.kupavahotel.com